Kurumsal

HİKAYEMİZ:

Mobilya hayatı kolaylaştırmak ,ihtiyaçları karşılamak,yaşam kalitemizi yükseltmek ve huzurlu mutlu ortamlar oluşturmak amacı ile üretilmelidir.
20 yıldan fazla süredir mobilya sektöründe bulunmamdan dolayı ,sektörü ve tüketici ihtiyaçlarını doğru analiz etme,doğru ürünü, doğru müşteri ile buluşturabilme yetisine sahip olma şansım oldu.
Firmamızı oluştururken ilk hedeflerimizden biri,sonsuz müşteri memnuniyeti ilkesini her ne koşulda olursa olsun uygulayabilmek olmuştur.Amacımız firmamızın ürünlerini doğru satış noktalarında tüketici beğenisine sunmak olacaktır.
Bu anlamda sektördeki tecrübelerimizden faydalanarak farklı,fonksiyonel,ihtiyaçlara cevap verebilen modern tasarımlar planlayarak 2016 yılında nelyaconcept’i oluşturduk.

VİZYON
İhtiyaçları karşılayabilecek çok çeşitli ürün yelpazesine sahip,sonsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti esas ilke edinen ,ulusal ve küresel bir mobilya markası olmak.

MİSYON
İş ortaklarımıza ve topluma karşı sorumluluğumuzun bilincinde,ihtiyaçları karşılayabilen konforlu yaşam alanları sunmak.

DEĞERLERİMİZ
-Her zaman empati kurarız.
-İş ortaklarımıza saygılıyız.
-Sürekli yenilikçiyiz.
-İlkeli ,dürüst ve adiliz.